Wydaje się, że mężczyźni zwracają większą uwagę na zdolność samochodu do osiągania wyższych prędkości. Dla nich dobór właściwego samochodu jest bardzo ważny i przywiązują dużą wagę do jego marki. Dla wielu facetów najlepszy wydaje się samochód sportowy, którym można wyjechać na autostradę i osiągać wysokie prędkości.

Często świadomie lub nawet podświadomie prowadzą wyścigi z innymi użytkownikami dróg, nie zwracając uwagi na ograniczenia prędkości i fakt, że akurat przejeżdżają przez tereny zabudowane. Faceci częściej wyprzedzają inne pojazdy, wchodzą z dużą prędkością w ostre zakręty i testują swój refleks ostrym hamowaniem. Zwracają także większą uwagę na różne nowinki technologiczne zastosowane w swoim samochodzie i lubią chwalić się swoim samochodem przed innymi.

Dbają o czystość w samochodzie bardziej niż w domu i często myją samochód albo korzystają z myjni. Czasami do tego stopnia przywiązują się do swojego samochodu, że potrafią oddawać go do naprawy po kilkanaście razy zanim stwierdzą, że już więcej nie da się przy nim zrobić i trzeba spróbować go sprzedać albo oddać na złom. Niechętnie także pożyczają samochód komuś innemu i uważają, że sami są najlepszymi kierowcami. Wolą nawet kogoś odwieźć i poświęcić na to swój czas niż oddać swój pojazd w inne ręce.

Częściej także są instruktorami jazdy i potrafią nauczyć jeździć inne osoby, chociaż przy znajomych szybciej się stresują, jeżeli popełniają oni jakieś błędy i nie mają cierpliwości do swoich uczniów.

Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
download udemy paid course for free