W ostatnich latach coraz więcej młodych ludzi, biorących ślub, pragnie zaskoczyć gości czymś wyjątkowym. Szalone i ekstrawaganckie pomysły wywołują entuzjazm, a organizatorzy ślubów prześcigają się w wymyślaniu nowych i coraz bardziej oryginalnych rozwiązań. Ważnym elementem oprawy ślubnej jest pojazd, którym młoda para dociera na miejsce ślubu oraz na salę weselną. Nie wystarczy już elegancki samochód ozdobiony balonami i stroikami. Młode pary chętniej wybierają limuzyny, konne bryczki lub inne, zaskakujące środki transportu.

Rynek weselny staje się polem do popisu dla motoryzacji. Dużym powodzeniem cieszą się wypożyczalnie zabytkowych samochodów.

Efekt zaskoczenia zdaje się dominować nad komfortem jazdy, ponieważ niektóre młode pary decydują się przyjechać do ślubu na motocyklu. Fani motoryzacji i kolekcjonerzy mają szansę łatwego zarobku, ponieważ za wypożyczenie oryginalnego samochodu przyszli małżonkowie są gotowi zapłacić ogromne pieniądze. Ciekawym pomysłem są także współczesne auta pomalowane na różowo bądź ozdobione interesującą grafiką. Jak długo potrwa romans motoryzacji i biznesu ślubnego? Czas pokaże.

Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
udemy paid course free download