Motor jest bardzo sprawnym i szybkim środkiem transportu. Motocyklista posiada podobne uprawnienia jak kierowca samochodu, ale dużo łatwiej jest mu wyprzedzać inne pojazdy i unikać stania w korku. Motor może być więc bardzo użyteczny pod warunkiem, że motocyklista rozważnie z niego korzysta i nie przekracza dozwolonej prędkości, ponieważ w przeciwnym razie jest dużo bardziej narażony na poważne konsekwencje zdrowotne w razie wypadku niż kierowca samochodu.

Posiadanie motoru może także dawać przepustkę do specjalnej subkultury łączącej osoby, których sposobem na spędzanie wolnego czasu jest jazda na motorze, a czasami także uczestnictwo w specjalnych wyścigach motorowych. Słuchają oni także określonej muzyki, noszą specjalne stroje, zwłaszcza kurtki skórzane, niektórzy posiadają także tatuaże. Organizowane są tzw. zloty właścicieli motorów, na których wymieniają oni swoje doświadczenia i poznają innych ludzi zafascynowanych stylem życia, jaki związany jest z jazdą na motorze.

Czasami przejeżdżają oni przez miasta w zorganizowanych grupach w tym celu, żeby pochwalić się swoimi maszynami i zwrócić na siebie uwagę. Jednak wadą motoru jest fakt, że nie nadaje się za bardzo do jazdy w zimie, chyba że ktoś lubi taką jazdę w ujemnej temperaturze. W takiej sytuacji bardziej przydaje się samochód, dlatego warto w swoim garażu posiadać nie tylko motor, ale też pojazd czterokołowy, w którym można przewozić dzieci i osoby chore.

Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Download Premium WordPress Themes Free
free download udemy paid course